יום שישי, 17 באפריל 2009

חברת ניו - ווייס Neways, יצרנית מוצרים טבעיים הבטוחים לשימוש


חברת ניו ווייס (Neways) - יוטה ארה''ב
החברה היחידה בארץ, החברה בקונפדרציה העולמית למניעת הסרטן בראשות חתן פרס נובל האלטרנטיבי דר' סמואל אפשטיין ולכן גם מחוייבת לה. מרכז החברה ביוטה - ארה"ב.
לקדמה יש מחיר: זיהום אוויר, זיהום מקורות המים, שימוש בחומרים כימיים בחקלאות המודרנית. לגופינו חודר יותר מקילו אחד של רעלים בשנה. חומרים כימיים ושאר הרעלים שחודרים לגופינו גורמים לנזקים ואף מסרטנים ועל כן עקב ההשפעות המזיקות של הסביבה, היום חשוב יותר מאי פעם ליישם תגליות מתוחכמות כדי להלחם בהשפעות אלו. השימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לאור הידע המצטבר ופריצת דרך במדע מאפשרת לחברה לספק לנו את המוצרים האפקטיביים והבטוחים מבלי להתפשר על הבריאות.

החברה מייצרת למעלה מ - 300 מוצרים לשימוש יום יומי, נקיים לחלוטין מחומרים מזיקים או מסרטנים (=קרצינוגנים) ורעלים ידועים וכן המוצרים מנטרלי נזקים סביבתיים ותומכי חיים. אודות לשימוש בחומרים המתאימים לכימיה האנושית ולא מתפשרת על הבריאות או על איכות הסביבה. לניו וויס יש את המעבדות המשוכללות ביותר בעולם ומחפסת בהתמדה חומרים ייחודיים, איכותיים ומהפכניים.
יישום טכנולוגיות מתקדמות בשילוב מרכיבים בטוחים בתהליך ייצור המוצרים זו הנוסחה המנצחת, המסייעת לנו לפצות על נזקי האקולוגיה הסביבתית הפוגעת בבריאות.
כל מוצר מבית ניו ווייס - ממש תגלית!מייצרת חומרי קוסמטיקה איפור ,טואלטיקה (מוצרי היגיינה) וניקיון - שאינם מסרטנים ושאינם מכילים רכיבים מזיקים ומזהמים ועל כן ידידותיים למשתמש ולסביבה.וכמו כן תוספי מזון שקיבלו פרסים בינלאומיים ורשומים כפטנטים, בעלי כושר ספיגה מהגבוהים שיש ואפקטיביות רבה מאוד. תוספי המזון האיכותיים של ניו ווייס פותחו בכדי לסייע לגופנו להשלים את החסר והחיוני ועל מנת לשמור על בריאות אופטימלית.המוצרים מכילים: ויטמינים, מינרלים, אנזימים, נוגדי חמצון וכן חומרים צמחיים.

אנטי אייג'נג
המוצרים תומכים בשינויים הביוכימיים המתחוללים בגוף, מחזקים את המערכת החיסונית ומסייעים לתהליך חילוף החומרים בתאים. ועל כן מאיטים את השעון הביולוגי ותהליך ההזדקנות. אנטי אייג'ינג זה לא רק כרונולוגיה -כשהדגש הוא "לא רק להוסיף שנים לחיים, אלא להוסיף חיים לשנים"

חב' ניו וויס מביאה לנו את הטוב ביותר - המיטב שבמדע והמיטב שבטבע.

חזון ניו וויס (Neways)החברה מתחייבת לחפש, לפתח ולרכוש את המרכיבים הבטוחים ביותר והטכנולוגיות המתקדמות ביותר לייצור מוצריה. בנוסף מחוייבת לייצר ולהפיץ מוצרים בטוחים, אפקטיביים וחדשניים אשר נותנים מענה לדאגות בריאותיות נפוצות.
חברת ניו ווייס פועלת בשיטת שיווק רשתי (mlm), הכניסה ללא דמי רישום ואין התחייבות קניה חודשית (=אוטושיפ). ובעבודה מהבית ללא השקעה כספית ראשונית ניתן להקים עסק משגשג.

שואפים גבוה מגיעים גבוה!
הדרך החדשה לבריאות, נעורים ורווחה כלכלית - בסרטון:השקת מוצרים חדשים בהאג - הולנד אוקטובר 2007


בלינקים הבאים תקבלו פרטים נוספים על מוצרי חברת ניו ווייס, על החומרים שמסכנים את בריאותנו ועל ההזדמנות העסקית:
כל מגוון המוצרים הטבעיים והבטוחים לשימוש של חברת ניו ווייס - יוטה ארה''ב
מדוע דווקא מוצרי בריאות של ניו ווייס?מוצרים טבעיים: טיפוח אישי, היגיינה, קוסמטיקה הבטוחים לשימוש

לעור פנים חלק תוך 2 דקות למשך 9 שעות - להקליק כאן

מה שלא מגלים לנו ונסתר מעינינו!

זהירות מנזקי השמש ואמצעי הגנה נכונים

הצעה עסקית לבעלי אתרים / עבודה מהבית

פוקוס - מוצרי ניו ווייס

לשירותכם בכל עת.
יוסי זילברפרב
טל: 03-5249360
נייד: 050-5342196
מייל: farb1@zahav.net.il

ניתן להקליק על הבאנר למטה ולהירשם באופן ישיר (On Line) כלקוח בחברה ולרכוש את המוצרים במחיר לקוח מועדף או להירשם כמפיץ וליהנות מהנחה נוספת של 10% ללא כל תשלום נוסף או התחייבות.
ניתן להזמין את מוצרי ניו ווייס 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ...הערה חשובה: על מנת שטופס הרישום ייקלט בחברה חובה למלא את כל הפרטים לפי הסדר והכי חשוב להשלים "חתימה אלקטרונית". לאחר מכן נציגת החברה תתקשר אליך ותשלים את ההזמנה ואז תיקלט בחברה כלקוח מועדף או כמפיץ (לפי מה שבחרת).
במידה ונתקלת בבעיה תוכל לדבר איתי בטלפון או לפנות ב- צור קשר.
הירשם עכשיו - בהצלחה.Bookmark and Share

אין תגובות:

פרסום תגובה